Seuraa meitä: Facebookissa LinkedIn:ssä Twitterissä EnglishSuomi

Yhteystiedot

Oulun kauppakamari  
Käyntiosoite: Uusikatu 53, 90120 Oulu

Puh. 050 562 9933
koulutus.oulu@chamber.fi
info.oulu@chamber.fi

Avoinna: 
ma-pe klo 8.00-16.00
Lounasaikana kiinni 
klo 11.00-12.00

Laskutusosoitteemme löydät täältä.

Jari Tuovinen
toimitusjohtaja

vaikuttaminen, viestintä, valiokunnat
Puh. 044 313 4505
jari.tuovinen@chamber.fi

 
Esa Pellikainen
varatoimitusjohtaja

vaikuttaminen, talous, valiokunnat
Puh. 0400 682 403
esa.pellikainen@chamber.fi

 

Riitta Schroderus
palvelujohtaja

koulutus- ja viestintäpalvelut
Puh. 050 338 9350
riitta.schroderus@chamber.fi

 

Maria Juurikka
palvelusektorin asiamies

vaikuttaminen, valiokunnat
Puh. 050 9190 576
maria.juurikka@chamber.fi

 

Paula Männikkö
toimistopäällikkö

jäsen- ja talousasiat, ulkomaankaupan asiakirjat
Puh. 050 302 2041
paula.mannikko@chamber.fi

 

Jaana Lahtinen
koulutus- ja palveluassistentti

koulutus- ja tapahtumajärjestelyt, markkinointi, viestintä
Puh. 050 408 0663
jaana.lahtinen@chamber.fi

 

Anni Alavahtola
jäsen- ja viestintäassistentti

jäsenasiat, viestintä
Puh. 050 549 9255
anni.alavahtola@chamber.fi

 

Heidi Jolanki
toimistoassistentti

ulkomaankaupan asiakirjat, koulutusjärjestelyt
Puh. 050 5629 933
heidi.jolanki@chamber.fi

 

Pasi Holopainen
jäsenhankinta
Puh. 045 636 4450
pasi.holopainen@chamber.fi

 
Ahti Nurkkala
kehitysjohtaja

suurhanke- ja liiketoiminnankehitys
Puh. 0400 426 930
ahti.nurkkala@chamber.fi

  
Mika Kulju
viestintäpäällikkö

juhlavuoden viestinnän suunnittelu
ja koordinointi
Puh. 0400 708 933
mika.kulju@chamber.fi
  
Raimo Jurvakainen
ICT-selvitysmies


Puh.050 331 0367
raimo.jurvakainen@chamber.fi
 
Kauppakamariosastot

Kainuun kauppakamariosasto
Osaston puheenjohtaja
Markus Pirttijoki, päätoimittaja, Kainuun Sanomat

Asiamiehenä Jari Tuovinen 
Puh. 044 313 4505
jari.tuovinen@chamber.fi


 
Koillismaan kauppakamariosasto
Osaston puheenjohtaja
Petri Karjalainen, päätoimittaja, Koillissanomat

Asiamiehenä Maria Juurikka
Puh. 050 919 0576
maria.juurikka@chamber.fi



 
Kalajokilaakson kauppakamariosasto
Osaston puheenjohtaja
Jani Oikari, toimitusjohtaja, Maler Oy

Asiamiehenä Maria Juurikka
Puh. 050 919 0576
maria.juurikka@chamber.fi

 
Raahen kauppakamariosasto
Osaston puheenjohtaja
Raimo Seikkala, toimitusjohtaja, ResComi Oy

Asiamiehenä Esa Pellikainen
Puh. 040 0682 403
esa.pellikainen@chamber.fi